Balíček – Ekonomické minimum pre obce

Na sklade - expedujeme ihneď. U vás do 3 prac. dní
Zobraziť dostupnosť na predajniach

Ceny sú vrátane DPH


Typ produktu
Tlačená kniha

Balíček pozostáva z dvoch publikácií.

Publikácia „Ekonomické minimum hlavného kontrolóra“ obsahuje najdôležitejšie poznatky, praktické príklady, návody na správnu aplikáciu právnych predpisov, upozornení a odporúčaní, ktoré hlavní kontrolóri pri svojej kontrolnej činnosti najčastejšie potrebujú.
Kniha je určená špeciálne pre hlavných kontrolórov miest a obcí a pomôže im zorientovať sa v špecifickej odbornej problematike súvisiacej nielen s kontrolou územnej samosprávy, ale aj s jej fungovaním, riadením a financovaním.

Monografia „Ekonomické minimum starostu“ je praktickou príručkou pre starostov a volených funkcionárov územnej samosprávy, ktorá im pomôže správne aplikovať právne predpisy pri ekonomickom a personálnom riadení obce.
Publikácia je určená širokej odbornej verejnosti v územnej samospráve a pomôže im zorientovať sa v špecifickej odbornej problematike súvisiacej s jej fungovaním, riadením a financovaním.

Súvisiace produkty

Žiadne súvisiace produkty

Napíšte nám

Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Pre bližšie informácie o spracovaní osobných údajov pozrite stránku Informáciami o spracovaní osobných údajov.

* Všetky položky formulára sú povinné. Formulár neslúži ako objednávka.

Ďakujeme za záujem, Vašu požiadavku vybavíme v krátkom čase.